Jesteśmy autorską pracownią architektoniczną zlokalizowaną w Gliwicach wykonującą projekty budynków oraz projekty wnętrz. Działamy na rynku od 2007 roku.
Towarzyszymy Inwestorowi na każdym etapie powstawania obiektu, od twórczego procesu projektowego aż po nadzór i doradztwo na budowie. Opracowujemy studia i koncepcje, projekty budowlane do uzyskania pozwolenia na budowę, projekty wykonawcze oraz specyfikacje techniczne. 

Działamy w różnych obszarach. Nasze doświadczenie obejmuje projekty domów jednorodzinnych, osiedli mieszkaniowych, budynków usługowych, handlowych, biurowych oraz hal przemysłowych. Każde zadanie projektowe jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego zawsze podchodzimy indywidualnie. Z takim samym entuzjazmem zaprojektujemy mebel, dom jednorodzinny i kabinę akustyczną w fabryce szkła.

W zależności od zapotrzebowania opracowujemy projekty pełnobranżowe. Współpracujemy i koordynujemy pracę zespołu projektantów branżowych w specjalnościach: konstrukcyjnej, wodno - kanalizacyjnej, gazowej, centralnego ogrzewania, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej, elektrycznej i teletechnicznej. Nasze projekty konsultujemy z rzeczoznawcami ds bezpieczeństwa przeciwpożarowego, sanepidu i bhp.

Nasze projekty są przede wszystkim odpowiedzią na potrzeby Inwestorów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności